Question: your favorite brand?

Dear modavetrend.com 'readers, those who follow our group to facebook, there is activity, knows that. Ben zaman zaman orda sorular sorarım , sevenlerimizde kendi fikilerini yazarlar . Bir soru sordum ve bu sorunu cevaplarını modavetrend.com 'da yayınlayacağımı söyledim ; I ask questions from time to time there, fikilerini sevenlerimizde their authors. Modavetrend.com a question is asked and the answers to this problem, 'said the yayınlayacağımı;

Sizlerde cevaplarınızı şu linki tıklayarak ekleyebilirsiniz … http://www.facebook.com/bebekbezirehberi#!/modavetrend?v=wall You can add your answers by clicking the following link you will ... http://www.facebook.com/bebekbezirehberi # / modavetrend? V = wall

Soru : en sevdiğiniz pantolon'unuz ve markası ? Question: pantolon'unuz and your favorite brand?

CEVAPLAR ; ANSWERS;

Gönül Kolat Designology ; levi's dizi tamamen parcalanmıs kotum artk senesini unuttm Heart Designology Kolat, completely torn jeans, levi's series of years in artk unuttm :) ) . ).

Wildcat Stone ; tüm kotlarıma bayılıyorum; ama Zara'dan aldığım lacivert taşsız kovboy tipi dar kotumun yeri başka Wildcat Stone; all kotlarıma love, but I receive this took place in dark blue stone free cowboy-type narrow kotumun other :) ). ).

Moda ve Trend ; ilk yorumu ben yapıyorum ; Gap'den aldığım koyu renk az taşlanmış bir kotum var , en sevdiğim pantolonlarımdan bir tanesi o Fashion and Trend; the first comment I'm doing; Gap bought dark blue jeans have a less polished, it is one of my favorite pantolonlarımdan :) . .

Hasan Aydın ; jack&jones,energie,g-star,z.elements. Hasan Aydin, Jack & Jones, energie, g-star, z.elements.

Erdem Gönül ; diesel. Erdem Gönül; diesel.

Asiye Çolpa ; dolce gabbana. Asiya Çolpan, Dolce & Gabbana.

Ayten Alirzabeyli ; dior. Ayten Alirzabeyli; dior.

No comments:

Post a Comment